شنبه 28 مهر 1397 11 صفر 1440 20 اکتبر 2018
تاریخ : پنجشنبه 16 فروردين 1397
کد 16

پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از میهمان‌نوازی مردم استان و تلاش‌های اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی

پیام قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از میهمان‌نوازی مردم استان و تلاش‌های اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی از میهمان‌نوازی شایسته مردم استان از مسافران نوروزی و تلاش‌ها و خدمات دست‌اندرکاران و اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی سال 97 قدردانی کرد.
متن پیام دکتر مجید خدابخش به این شرح است:

میزبانی و میهمان‌نوازی شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی در سال جدید و در جریان رویداد تبریز 2018، دستاوردهای ارزنده‌ای در عرصه توسعه پایدار گردشگری به همراه داشت که افزایش چشمگیر آمار سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل، گویای این واقعیت است.

انتخاب تبریز و استان آذربایجان شرقی به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 و وجود جاذبه‌های سحرانگیز طبیعی در کنار تاریخ پرافتخار و مردم شهره به میهمان‌نوازی این دیار، فرصت مغتنمی را در سال 97 برای مدیران و برنامه‌ریزان این خطه زرخیز فراهم آورد.

بدون شک تلاش‌های ارزشمند و شبانه‌روزی همه دست‌اندرکاران و اعضای سخت‌کوش ستاد خدمات سفرهای نوروزی اعم از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، فرمانداران و بخشداران، مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و بهداشتی، نهادهای فرهنگی، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، شهرداران و دهیاران، صدا و سیما، اصحاب رسانه و مطبوعات، سازمان‌های مردم‌نهاد و عموم مردم فهیم و میهمان‌نواز آذربایجان شرقی در جهت ارائه خدمات و فراهم کردن امکانات رفاهی برای هموطنان و کسب رضایت و خشنودی آنان، حکایت از عزم جدی همگان برای استفاده از فرصت کم‌نظیر رویداد تبریز 2018 دارد.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از جدیت، همکاری و زحمات همه تلاشگران و اعضای این ستاد، از درگاه خداوند متعال می‌خواهم توفیق خدمت‌گزاری به مردم بزرگوار میهن اسلامی را به همه ما عنایت فرماید.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 فروردين 1397
  • ساعت 08
  • توسط مدیر دوم پورتال
نظرات شما
captcha refresh