Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی

توافق سطح خدمات

۱- استانداری آذربایجان شرقی، تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

 ۲- استانداری آذربایجان شرقی ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. استانداری آذربایجان شرقی این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

۳- تارنمای استانداری آذربایجان شرقی، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها و صفحات منتشر شده و همچنین امکان ارسال پیشنهادات، شکایات و ارتباط با استاندار محترم یا هر یک از فرمانداران محترم یا مدیران محترم دفاتر را دربخش ارتباط با استاندار / ارتباط با فرماندار / ارتباط با مدیر کل (در وب سایت مربوطه) فراهم نموده است.

۴- تارنمای استانداری آذربایجان شرقی به صورت تمام وقت و در هفت روز هفته در دسترس متقاضیان محترم بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع‌رسانی خواهد شد

۵- تارنمای استانداری آذربایجان شرقی بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی به صورت تمام وقت در دسترس مخاطبان گرامی می باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به مخاطبان اطلاع رسانی خواهد شد.

۶- تمامی تغییرات و بروز رسانی های نرم افزار تارنمای استانداری آذربایجان شرقی بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در روزهای تعطیل انجام خواهد پذیرفت.