پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 18 آذر 1398
En
 معاونت توسعه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی:

قانون‌مداری و خودارزیابی از عوامل موثر در اثربخشی ساختار اداری است

قانون‌مداری و خودارزیابی از عوامل موثر در اثربخشی ساختار اداری است معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی، قانون‌مداری، عمل به شرح وظایف، خودارزیابی و ارائه پیشنهادهای علمی و عملی را موجب اثربخشی و بهبود عملکرد ساختار اداری عنوان کرد.
پنجشنبه 14 آذر 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی:

ایجاد مشوق‌های مناسب برای ورود بخش خصوصی به حوزه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ضروری است

ایجاد مشوق‌های مناسب برای ورود بخش خصوصی به حوزه فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ضروری است معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: برای ایجاد رغبت در بخش خصوصی جهت ورود به حوزه فناوری و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، باید مشوق‌های مناسب تعیین شود.
سه شنبه 12 آذر 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

لزوم آینده‌نگری و استفاده از روش‌های علمی در حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی

لزوم آینده‌نگری و استفاده از روش‌های علمی در حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی، آینده‌نگری در برنامه‌ریزی را از مهم‌ترین شاخصه‌های مدیریت عنوان کرد و گفت: بسیاری از مشکلات جامعه ناشی از برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و مقطعی است که با روند توسعه منافات دارد.
پنجشنبه 30 آبان 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

هیچ عاملی نباید موجب کوتاهی مدیران و کارکنان در انجام وظایف سازمانی شود

هیچ عاملی نباید موجب کوتاهی مدیران و کارکنان در انجام وظایف سازمانی شود معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران و کارکنان دولت با پذیرش مسئولیت، وظایفی را بر عهده گرفته‌اند، افزود: هرکس در هر موقعیت و منصبی که هست باید سخت‌کوشی را سرلوحه کار خود قرار دهد.
پنجشنبه 23 آبان 1398

دوره‌ آموزشی شغلی «آشنایی با پول‌شویی» برگزار شد

دوره‌ آموزشی شغلی «آشنایی با پول‌شویی» برگزار شد دوره‌ آموزشی شغلی «آشنایی با پول‌شویی» به همت معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
يکشنبه 19 آبان 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

کارکنان دولت نماینده شایسته‌ای برای سازمان‌های خود باشند

کارکنان دولت نماینده شایسته‌ای برای سازمان‌های خود باشند معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارکنان دولت باید نماینده شایسته‌ای برای سازمان‌های خود باشند، افزود: عملکرد تک‌تک افرادی که پشت میزهای ادارات نشسته‌اند در قضاوت مردم نسبت به دولت تأثیرگذار است و همه کارمندان باید به این موضوع توجه جدی داشته باشند.
دوشنبه 13 آبان 1398

دوره‌های آموزشی «گشایش اعتبارات اسنادی LC» برگزار شد

دوره‌های آموزشی «گشایش اعتبارات اسنادی LC» برگزار شد دوره‌های آموزشی «گشایش اعتبارات اسنادی LC» به همت معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
يکشنبه 12 آبان 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

تجربیات ارزشمند کارکنان در ادارات مستندسازی شود

تجربیات ارزشمند کارکنان در ادارات مستندسازی شود معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌ها باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند، افزود: تجربیات و اندوخته‌های کارکنان در ادارات بسیار ارزشمند است و این تجربیات باید مستندسازی شود.
دوشنبه 29 مهر 1398

با تلاش مشترک روابط عمومی و دفتر فناوری اطلاعات؛

نسخه جدید پورتال استانداری آذربایجان شرقی با امکانات جدید رونمایی شد

نسخه جدید پورتال استانداری آذربایجان شرقی با امکانات جدید رونمایی شد نسخه جدید پورتال استانداری آذربایجان شرقی با قابلیت واکنش‌گرا بودن و امکان دسترسی به خدمات الکترونیک رونمایی شد.
يکشنبه 28 مهر 1398

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی:

سیستم ویدئوکنفرانس استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد

سیستم ویدئوکنفرانس استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه راه‌اندازی شد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی از راه‌اندازی سیستم ویدئوکنفرانس استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سیستم در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، امکان برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی از راه دور فراهم شده است.
پنجشنبه 25 مهر 1398