Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 16 دي 1398
کد 1022

استاندار آذربایجان شرقی:

بخش عمده‌ای از رسالت سنگین اصلاح جامعه بر عهده گزینش‌گران است

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش ویژه هسته‌های گزینش در جذب افراد متخصص و متعهد در دستگاه‌های دولتی، گفت: کار گزینش از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است و گزینش‌گران باید بدون حب‌وبغض‌های شخصی و با هدف استخدام نیروهای متخصص و متعهد در دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در نشست مسئولان هسته‌های گزینش سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان به مناسبت سالروز تشکیل هسته‌های گزینش، گفت: انقلاب ما، انقلابی در امتداد نهضت پیامبر گرامی اسلام برای اصلاح جامعه است و بخش عمده‌ای از این رسالت سنگین، بر عهده گزینش‌گران و دستگاه‌های نظارتی است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: با وجود مشکلات و فشارهای اقتصادی و سیاسی، اقتدار کشورمان روزبه‌روز بیشتر شده و ملت ایران نیز همواره پشتیبان انقلاب و ارزش‌های اسلامی بوده‌اند.

وی افزود: همچنان که دفاع مقدس، ملت ما را نسبت به توانمندی‌های خود آگاه کرد، تحریم‌ها نیز موجب تکیه بر توان داخلی شده و در این دوران نیز با روحیه جهاد، ایثار و مقاومت بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.

پورمحمدی با اشاره به تصویب خروج نظامیان آمریکایی از عراق، اظهار داشت: کشورهای مرتجع عربی نیز اگر غیرت داشته باشند اجازه حضور آمریکا را در خاک خود نمی‌دهند.

وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی، از حضور حماسی و خودجوش مردم تبریز در محکومیت ترور این سردار رشید و همچنین مراسم بزرگداشت او قدردانی کرد.

مدیر هسته گزینش استانداری آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: مخاطب اصلی گزینش‌گران، نیروی انسانی است و تمامی همکاران ما در بدنه گزینش، با احترام و حفظ کرامت انسانی به خدمت مشغول هستند.

محمدتقی طالبیان با ارائه گزارشی از عملکرد هسته‌های گزینش استان، افزود: پرهیز از روابط غیرقانونی در جذب افراد، جدی‌ترین اولویت هسته‌های گزینش است.

در پایان این جلسه، از تعدادی از مدیران گزینش استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی تجلیل شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 دي 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی