Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 3 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 1027

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی:

رونق تولید، لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، رونق تولید را لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی دانست و بر توجه به مشکلات این بخش با همکاری مشترک فعالان بخش خصوصی و دستگاه های دولتی تاکید کرد.  
علی جهانگیری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، گفت: تلاش برای رونق تولید و تثبیت وضعیت آن در شرایط تحریم یکی از مهم ترین اولویت های ماست که باید با همکاری مشترک دستگاه های دولتی و فعالان بخش خصوصی، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی حمایت از واحدهای تولیدی برای رفع مشکلات را یکی از اولویت های مدیریت ارشد استان دانست و افزود: از فعالان حوزه تولید نیز انتظار داریم که به وظایف قانونی خود در ارتباط با پرداخت مالیات، پرداخت حق و حقوق دولتی و همچنین پرداخت حق انشعاب و هزینه کرد آن به دستگاه های خدمات رسان، اهتمام جدی داشته باشند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه وظیفه ما در شرایط کنونی، حفظ سنگر تولید است، افزود: از تولیدکنندگان واقعی حمایت می کنیم، اما با افرادی که از اسم تولیدکننده سوءاستفاده کرده و به وظایف خود عمل نمی کنند نیز متناسب با قانون برخورد خواهیم کرد.

 جهانگیری از تصویب 463 عنوان مصوبه در جلسات کارگروه تسهیل در سه ماهه سوم سال جاری خبر داد و عنوان کرد: از این تعداد 203 مصوبه اجرا شده و ما بقی نیز در دست اجراست. جلسات این کارگروه به شکل منظم برگزار می شود و هیچ پرونده انباشته ای در این مورد نداریم. اجرای مصوبات نیز در زمان بندی قید شده در آن ها به اتمام می رسد.
 
در این جلسه مشکلات مربوط به 17 واحد تولیدی و صنعتی بررسی شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی