Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 5 خرداد 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 25 دي 1398
کد 1058

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

مردم، نگران تامین میوه شب عید نباشند/ توزیع سیب و پرتقال در ده‌ها جایگاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از توزیع سیب و پرتقال در جایگاه های توزیع میوه شب عید خبر داد و گفت: مردم، نگران تامین میوه شب عید نباشند.
علی جهانگیری در جلسه هماهنگی تامین میوه شب عید در استان، گفت: این موضوع یکی از مهم ترین دغدغه ها و اولویت‌های ماست و باید برای اجرای صحیح و بی نقص این طرح تلاش کنیم.

وی با اشاره به مشکلات توزیع میوه شب عید در جایگاه های توزیع میوه عنوان کرد: متاسفانه نبود نظارت کافی در سال های گذشته، باعث شد که برخی افراد از این طرح سوءاستفاده کرده و به توزیع میوه بی کیفیت در بین مردم اقدام کنند.

وی در بخشی از سخنان خود از سازمان صمت و دستگاه های نظارتی خواست که نظارت بیشتری در روند توزیع میوه شب عید در این جایگاه ها برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه افزود: اجرای این طرح باید به حدی موفق باشد که مردم، هیچ گونه احساس نارضایتی نداشته و نوروز خوبی را سپری کنند.

جهانگیری همچنین اظهار داشت: با همکاری سازمان صمت و سایر دستگاه های مسئول، سیب و پرتقال در جایگاه های توزیع میوه شب عید، با قیمت و کیفیت مناسب عرضه خواهد شد.

وی گفت: قیمت گذاری این دو نوع میوه نیز در جلسات آتی، تصمیم گیری و از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

وی ابراز کرد: میوه مورد نیاز استان برای ایام نوروز تامین شده است و مردم هیچ گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 دي 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی