Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 21 مرداد 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1398
کد 1197

فرماندار میانه از ایجاد طرح پیاده راه در شهر میانه خبر داد

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به ترافیک سنگین تقاطع خیابان بانک ملی به طرف بازار که مردم را با مشکلات جدی مواجه نموده، از اجرای طرح پیاده راه در این مسیر  بعد از تعطیلات عید نوروز خبر داد.
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای ترافیک شهرستان میانه  با بیان اینکه طرح پیاده راه توسط مشاورین و کارشناسان امر بررسی و همه جوانب اجرای آن در نظر گرفته شده است افزود: این طرح آثار اقتصادی و تبعات اجتماعی مثبتی را در پی خواهد داشت.
 
وی همچنین به اجرای تصمیمات اتخاذ شده در خصوص پارکبان ها با جدیت و اعمال قانون خبر داده، اضافه کرد: پارکبان ها مهمترین نیاز شهر جهت نظم بخشی، روان سازی ترافیک در هسته مرکزی شهر و کنترل ترافیک هستند.
 
مشایخی در ادامه با اشاره به تصمیمات استانی در خصوص خودروهای سنگین عبوری از جاده میانه به سمت تبریز، ممنوعیت عبور آنها از این محور را تصمیم مقطعی عنوان نمود که در سالهای قبل نیز انجام شده اما راه چاره این نبوده و به نوعی پاک کردن صورت مساله است که در این خصوص باید برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت انجام داد.
 
وی لزوم تکمیل و نصب علائم، چراغ ها و سه خطه کردن برخی مقاطع در جاده میانه و رفع نقاط حادثه خیز در این محور را سبب کاهش دغدغه و برخی مشکلات خواند و از مبادی استانی خواست تا با توجه به مستندات کارشناسی ارائه شده از سوی شهرستان به عملیاتی شدن این امور بپردازند.
 
فرماندار میانه در پایان خواستار رسیدگی بیش از پیش پلیس راهور و پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به حضور بموقع سر صحنه و یا کنترل ترافیک در روزهای اوج ترافیک و همچنین محورهای مواصلاتی در زمانهای عادی شد. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 بهمن 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه