Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 25 تير 1399
En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 1246

استاندار آذربایجان شرقی مردم همیشه در صحنه استان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان را به حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن و اعلام وفاداری به آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری دعوت کرد.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، اکنون در چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود به نماد آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی و حق‌طلبی در بین ملت‌های منطقه و جهان تبدیل شده و حرکت مقتدرانه و رو به پیشرفت آن در گام دوم، بیانگر عزم و اراده  آهنین ملت بزرگ ایران در تحقق آرمان‌های این انقلاب الهی است.

ملت ایران در 22 بهمن سال 1357، شکوه حق‌طلبی و استکبارستیزی خود را به رخ جهانیان کشید و زنجیرهای وابستگی به قدرت‌های استعمارگر را از هم گسست و گام‌های بلند خود را برای تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی آغاز کرد.

حماسه عظیم دهه فجر، نویدبخش تعالی و ترقی کشور در تمام عرصه‌ها بود و امروز ثمرات این حرکت امیدبخش در پیشرفت‌ها و دستاوردهای کم‌نظیر کشور در بخش‌های مختلف به روشنی دیده می‌شود.

اکنون که دشمنان انقلاب اسلامی با تمام قوا به جنگ اقتصادی با ملت ایران برخاسته‌اند و تضعیف روحیه نشاط و امید مردم را نشانه رفته‌اند، حضور موثر و گسترده آحاد ملت در صحنه دفاع از آرمان‌های انقلاب می‌تواند توطئه‌های شوم آنان را نقش بر آب کند و روح تازه‌ای در حرکت پرشتاب کشور به سمت قله‌های پیشرفت بدمد.

اینجانب با ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران و ارواح پاک و مطهر شهدای انقلاب بویژه سردار جبهه مقاومت، شهید قاسم سلیمانی، از عموم مردم متدین، انقلابی و همیشه در صحنه آذربایجان شرقی دعوت می‌کنم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، عهد و پیمان خود را با آرمان‌های انقلاب اسلامی تازه کرده و همبستگی و اتحاد خود را در تحقق اهداف عالی این انقلاب، بار دیگر نشان دهند.
 
محمدرضا پورمحمدی
استاندار آذربایجان شرقی
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی