Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 25 تير 1399
En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 1248

با حضور استاندار آذربایجان شرقی انجام شد؛

احیای یک واحد تولید کاغذ تیشو با اشتغال‌زایی 100 نفر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور استاندار آذربایجان شرقی، یک واحد تولیدکننده کاغذ تیشو که از سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی تعطیل شده بود، به چرخه فعالیت بازگشت و خط تولید آن مجدداً فعال شد.
با احیای کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان که ظرفیت تولید روزانه 100 تن کاغذ تیشو را دارد، حدود یکصد نفر به سر کار خود بازگشتند.
 
استاندار آذربایجان شرقی در مراسم آغاز به کار این واحد تولیدی در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ما استقامت و ایستادگی در برابر مستکبران را آموخته است، گفت: همراهی و همدلی ملت موجب شکوفایی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف شده است.
 
دکتر محمدرضا پورمحمدی گفت: دوران سخت فشارها و تحریم‌های اقتصادی زودگذر است و باید با وحدت و همدلی این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.
 
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تولیدکنندگانی که با وجود شرایط سخت اقتصادی، اجازه توقف چرخ تولید را نداده‌اند، گفت: هم‌اکنون در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی 114 واحد تولیدی مستقر هستند که بیش از 100 واحد آن فعال است.
 
وی از همکاری دستگاه قضایی استان برای حل‌وفصل مشکلات کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید این کارخانه، گفت: ما در شرایط جنگ نابرابر اقصادی قرار داریم و برای پیروزی در این جنگ، همه بخش‌ها باید همدل و همراه باشند.
 
گفتنی است کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان که از سال 1387 در زمینی به مساحت 30 هزار مترمربع در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز راه‌اندازی شده بود، از اوایل سال گذشته به علت مشکلاتی بین سهامداران و مسائل بانکی و مالیاتی تعطیل شده بود و امروز با هماهنگی‌های دستگاه قضایی و تغییر مالکیت و مدیریت فعالیت آن از سر گرفته شد.
 
 
آلبوم تصاویر راه اندازی مجدد صنایع کاغذ نرمه آذربایجان

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی