Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 25 تير 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 1263

استاندار آذربایجان شرقی:

تبریز، پا به پای انقلاب ایستاده است/ نمی‌گذاریم خون شهید سلیمانی پایمال شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مجاهدت‌ها و حضور همیشه در صحنه مردم تبریز، گفت: تبریز، پا به پای انقلاب ایستاده است.
محمد رضا پورمحمدی در مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در تبریز، با تاکید بر اینکه این مردم، مردم ۲۹ بهمن هستند، اظهار کرد: قیام ۲۹ بهمن، نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران بود، تبریز دیار شهدای محراب، علامه‌ها، باکری‌ها، تجلایی‌ها و یاغچیان‌ها بوده و در هر لحظه‌ای که انقلاب و کشور نیاز به مساعدت داشته، تبریز پیشگام بوده است.
 
وی افزود: نمی‌دانیم با چه زبانی از مردم ولایتمدار و غیرتمند تبریز تشکر کنیم، با وجود این‌که فقط دیروز مراسم اربعین سردار سلیمانی را اطلاع رسانی کردیم، اما شاهد حضور حداکثری و حماسی مردم در این مراسم هستیم.

وی با بیان اینکه آذربایجان، سر ایران بوده و این عنوانی شایسته برای این خطه است، گفت: این مردم در یکی دو ماه گذشته اولین راهپیمایی را کردند، به طوری که مقام معظم رهبری بارها به حضور مردم تبریز اشاره کردند.

وی در بخش پایانی سخنانش با تاکید بر این‌که نمی‌گذاریم خون شهید سلیمانی پایمال شود، خاطرنشان کرد: بازاریان، صنعتگران و مردم تبریز در برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سنگ تمام گذاشتند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی