Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 28 شهريور 1399
En
تاریخ : يکشنبه 10 شهريور 1398
کد 130

توضیحات روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در خصوص انعکاس متفاوت یک خبر

در پی انتشار خبری با مضمون "گلایه استاندار آذربایجان شرقی از رئیس سازمان برنامه و بودجه"، روابط عمومی استانداری توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در جریان برنامه‌های سفر اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان، استاندار از تعلل پیمانکاران برخی پروژه‌ها ازجمله خط ‌آهن میانه- بستان‌آباد انتقاد و تصریح می‌کند که در صورت ادامه این تعلل و عدم افتتاح پروژه تا دو ماه آتی، نسبت به پیگرد قضائی آنها اقدام می‌شود.

سخنان استاندار آذربایجان شرقی در اختتامیه جشنواره شهید رجایی نیز که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت، درواقع نقل قولی از مذاکرات برنامه‌های سفر یاد شده و تأکید مجدد بر لزوم تسریع در اجرای این پروژه بوده است، که متأسفانه با سوءبرداشت برخی رسانه‌ها، به شکل متفاوتی انعکاس یافت؛ و البته رسانه‌های اصلی منتشر کننده این خبرنادرست، با توضیح روابط عمومی استانداری، نسبت به اصلاح خبر خود اقدام کردند.

در حقیقت، ازآنجا که تأخیر و تعلل در اجرای پروژه ها، در نزد افکار عمومی قابل پذیریش نیست، استاندار آذربایجان شرقی  در خصوص تعلل پیمانکاران و مجریان پروژه خط ‌آهن میانه- بستان‌آباد هشدار داده و سخن ایشان، ناظر به سازمان برنامه و بودجه نبوده است.

شایان ذکر است، در جریان سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان، استاندار آذربایجان شرقی، از مساعدت‌های این سازمان نسبت به تأمین منابع مالی پروژه‌های استان نظیر مترو، آزادراه تبریز- بازرگان، بزرگراه تبریز- اهر و سایر پروژه‌ها، قدردانی و بر تلاش جدی پیمانکاران همه پروژه‌ها برای بهره‌برداری از آنها در موعد مقرر تأکید کرد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 شهريور 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی