Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 7 خرداد 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 1 اسفند 1398
کد 1303

فرماندار ویژه میانه:

مشکلی برای ارسال صندوق‌های رأی به مناطق کوهستانی و صعب‌العبور نداریم

فرماندار ویژه شهرستان میانه از تمهید کلیه امکانات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان میانه همگام با سایر شهرهای کشور با برنامه ریزی دقیق و تمهیدات لازم آماده برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
محمدرضا مشایخی با اشاره به شرایط جوی شهرستان در روزهای اخیر، بیان داشت: کلیه محورهای مواصلاتی و راه‌های اصلی شهرستان باز است؛ اما با توجه به وضعیت جوی، لازم است از همه امکانات و تجهیزات دستگاه‌های اداری شهرستان برای مهیا کردن شرایط مطلوب برگزاری انتخابات، بهره داری کنیم و این موضوع را با تمام توان پیگیری خواهیم کرد.
 
وی در خصوص ارسال صندوق‌های ثابت و سیار به مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان، گفت: با سازمان‌دهی آفرودسواران شهرستان و به کارگیری خودروهای متناسب با شرایط توسط ارتش و سپاه، مشکلی برای ارسال صندوق به مناطق صعب العبور نداریم.
 
مشایخی افزود: در روزهای جاری یک فروند بالگرد امداد و نجات برای امدادرسانی به مناطقی که بارش سنگین برف داشته اند در شهرستان مستقر شده است.
 
فرماندار میانه تعداد واجدان شرایط شرکت در انتخابات در این شهرستان را 139 هزار نفر عنوان کرد و افزود: 6500 نفر از این افراد برای اولین بار می توانند در انتخابات شرکت کنند.
 
وی با اعلام اینکه برای سهولت در اخذ آرای شهروندان، تعداد شعب اخذ رای در شهر میانه افزایش یافته است، افزود: 229 شعبه ثابت و سیار آرای همشهریان را در کل شهرستان اخذ خواهند کرد که از این تعداد 111 شعبه در داخل شهر و بخش مرکزی، 43 شعبه در بخش ترکمنچای، تعداد 32 شعبه در بخش کاغذ کنان و 43 شعبه در بخش کندوان مستقر خواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 1 اسفند 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی