Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 10 خرداد 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 1 اسفند 1398
کد 1304

فرماندار ویژه مراغه:

جاده‌های دسترسی به صندوق‌های رای در شهرستان مراغه بازگشایی شد

فرماندار ویژه مراغه از بازگشایی تمامی مسیرهای دسترسی به صندوق‌های اخذ رای در مناطق برف‌گیر و روستایی این شهرستان خبر داد.
حمید شکری افزود: با تلاش راهداران این شهرستان، هم اکنون تمامی مسیرهای اصلی روستایی بازگشایی شده و برخی از مسیرهای فرعی روستایی و صعب العبور این شهرستان نیز در حال بازگشایی است.

وی ادامه داد: در راستای برگزاری هرچه مناسب تر و باشکوه تر انتخابات با مشارکت آحاد شهروندان، تمهیدات لازم برای اخذ آرای مردمی در تمامی شعب اخذ رای انجام شده است.

وی اضافه کرد: ۱۸۰ شعبه اخذ رای در مناطق مختلف شهری و روستایی برای برگزاری انتخابات و اخذ رای، آماده سازی شده و دستگاه های احراز هویت الکترونیکی نیز در تمامی این شعب مستقر شده است.

وی گفت: در این راستا، ۹۴ صندوق رای شامل ۹۳ صندوق ثابت و یک صندوق سیار در مناطق شهری این شهرستان آماده اخذ آرای مردم است.

شکری اضافه کرد: همچنین در روستاهای بخش مرکزی ۴۶ صندوق شامل ۲۳ صندوق ثابت و ۲۳ صندوق سیار و نیز در بخش سراجو ۴۰ صندوق شامل ۱۲ صندوق ثابت و ۲۸ صندوق سیار آماده اخذ آرای مردمی شده است.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات افزود: حضور پرشور آحاد مردم در پای صندوق های رای نشانه بارزی از مردم سالاری نظام اسلامی و زمینه ساز شکست تحلیل ها و توطئه های دشمنان خواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 1 اسفند 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی