Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 6 بهمن 1399
En
تاریخ : شنبه 24 اسفند 1398
کد 1408

برای اطلاع از آخرین وضعیت کرونا و اقدامات استانی انجام شد:

تماس تلفنی رئیس مجلس شورای اسلامی با استاندار آذربایجان شرقی

رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان شرقی، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در  این استان برای کنترل شیوع ویروس کرونا قرار گرفت.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در این تماس تلفنی، گزارشی از وضعیت استان و کارهای انجام شده در خصوص کنترل بیماری کرونا ارائه کرد.

وی با بیان اینکه در تبریز و همه شهرستان‌ها، بیمارستان‌ها و بخش های ویژه‌ای برای این کار اختصاص یافته، افزود: علاوه بر اقدامات گذشته، طرح بسیج ملی نیز همزمان با سراسر کشور برای پایش مردم و شناسایی افراد مشکوک آغاز شده است و موارد مشکوک ابتدا در مراکز پیش بینی شده و بهداشتی، معاینات و خدمات اولیه را توسط کادر آموزش دیده دریافت خواهند کرد و در صورت نیاز به مراکز درمانی تخصصی معرفی خواهند شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از اقدامات انجام شده در آذربایجان شرقی، تلاش شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی را که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند ستود و گفت: همه ملت ایران قدردان مجاهدت های آنان هستند.

دکتر علی لاریجانی استفاده از همه ظرفیت های دستگاههای دولتی و نظامی را برای عبور از این بحران ضروری خواند گفت: ان‌شاءالله مردم نیز با رعایت اصول بهداشتی و خودداری از حضور در مجامع و اماکن عمومی، مسولان را در مدیریت موضوع و مبارزه با کرونا یاری خواهند کرد.

 رئیس مجلس شورای اسلامی در این گفتگو، پشتیبانی کامل قوه مقننه را از دولت و دستگاه‌های اجرایی در مسیر مبارزه با این بیماری اعلام کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 اسفند 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2