Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 12 تير 1399
En
تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1398
کد 1416

فرماندار ویژه مراغه:

همکاری مردم برای شکست کرونا در مراغه قابل تقدیر است

فرماندار ویژه مراغه گفت: تمامی گروه‌های مردمی و جهادی برای مقابله با بیماری کرونا ویروس در شهرستان پای کار هستند و فعالیت و فداکاری‌های آنها قابل تقدیر است.
حمید شکری در بازدید از کارگاه تولید ماسک گروه های جهادی اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی و مردم در این روز های حساس به صورت خود جوش ورود کرده و برای مقابله با بیماری کرونا ویروس در تلاش هستند.

وی افزود: ضدعفونی معابر و مکان های عمومی از سوی گروه های مردم نهاد و خودجوش مردمی، توزیع مواد ضدعفونی کننده توسط ارتش، تولید ماسک از سوی نیروهای جهادی و بسیجی از جمله این اقدامات است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه نیز در این بازدید گفت: تولید ۶۰ هزار عدد ماسک تنفسی پارچه‌ای از سوی گروهای جهادی در مراغه از دیروز آغاز شده که در این کارگاه ۵۰ نفر از بانوان حوزه بسیج خواهران و بسیج سازندگی مراغه با ۲۰ دستگاه چرخ خیاطی و زیگزاگ فعالیت می کنند.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی گفت: مواد اولیه این کارگاه با همکاری اداره صنعت و معدن و بسیج اصناف به صورت رایگان تامین شده است.

سرهنگ رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: این ماسک‌ها با مشارکت ۵۰ نفر از بانوان حوزه بسیج خواهران و بسیج سازندگی مراغه از دیروز آغاز شده است.

وی گفت: موارد ایمنی و بهداشتی ماسک های تولید شده در کلینیک سپاه مراغه بررسی و سپس از سوی حوزه ها و پایگاه به صورت رایگان در بین مردم توزیع خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 اسفند 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه