Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
چهارشنبه 7 خرداد 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 1429

فرماندار ویژه میانه:

طرح همکاری برون بخشی بسیج و شبکه بهداشت و درمان برای کنترل هرچه بیشتر شیوع کرونا در شهرستان اجرا می شود

فرماندار ویژه شهرستان میانه از اجرایی شدن طرح همکاری برون بخشی بین بسیج سپاه ناحیه میانه با شبکه بهداشت و درمان میانه خبر داد. 
محمدرضا مشایخی در نشست ستاد مقابله با شیوع کرونا بر ضرورت همکاری اعضای شورای اداری با بسیج و شبکه بهداشت و درمان، تاکید کرده افزود:  باید با اطلاع رسانی لازم اعتماد عمومی را نیز به جهت همکاری های لازم جلب کنیم تا در کنترل شیوع بیماری به صورت تقویت شده و همه جانبه رو به سمت جلو حرکت کنیم. 
 
وی همچنین به اعمال غربالگری شدید سه جانبه از سوی بسیج، شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و نیروهای انتظامی در ورودیها و خروجی های شهر بنا بر ابلاغ وزارت کشور، وزارت بهداشت و ستاد استانی از امروز اشاره کرده گفت:  افراد مشکوک یا به مبدا خود بازگردانده شده و یا به بیمارستان جهت قرنطینه فرستاده می شوند.  
 
مشایخی در ادامه با قدردانی از زحمات دستگاه قضایی و دادستان محترم، نیروی انتظامی، شهرداری و صنعت و معدن در اقدام برای تعطیلی اصناف غیر ضرور و بازار همچنین رفع سد معبر، ادامه این روند و کنترل هر چه بیشتر را نیازمند همکاری ما بین این دستگاهها و اصناف و کسبه عنوان نمود. 
 
فرماندار ویژه میانه به ضرورت أنکال بودن روسای ادارات در ایام عید تاکید کرده اضافه کرد:  ارائه خدمات غیرضرور از سوی ادارات تا 15 فروردین تعطیل و تنها خدمات ضروری به جهت کاهش مراجعات و تجمعات ارائه خواهد شد. 
 
وی از راه اندازی محلی در ابزرگراه پیامبر اعظم، حوزه شهرستان میانه جهت کنترل ورودیها به استان و شهرستان میانه بنا بر خواست ستاد استانی از سوی شهرستان اشاره کرد.
 
مشایخی در پایان از اعضای شورای اداری و مردم خواست تا در سامانه Salamat.gov.irجهت غربالگری کرونا ثبت نام کرده و از وضعیت سلامت خود آگاه شوند. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه