Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 5 خرداد 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 1432

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

پشتیبانی جدی فرمانداران از اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا/ لزوم استفاده از ظرفیت گروه‌های مرجع و تشکل‌های مردمی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی فرمانداران استان را به پشتیبانی جدی از طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا توصیه کرد و از آنان خواست تا از ظرفیت گروه‌های مرجع، تشکل‌های مردمی و معتمدان شهرستان‌ها در راستای آگاه‌سازی و فرهنگ‌سازی عمومی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا استفاده کنند.
علیار راستگو صبح امروز (چهارشنبه) در ارتباط تصویری با فرمانداران استان، با اشاره به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر کنترل ورودی استان‌ها و شهرها، گفت: فرمانداران با هماهنگی دستگاه‌های مسئول نسبت به کنترل ورود و خروج افراد از شهرها نظارت کنند و اجازه تردد به افراد مشکوک به بیماری را ندهند.

وی با اشاره به آغاز اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا با همکاری مراکز سلامت و پایگاه‌های مقاومت بسیج، فرمانداران استان را به پشتیبانی جدی از این طرح فراخواند و گفت: هدف از اجرای این طرح، قطع زنجیره انتقال بیماری است و در صورت اجرای صحیح آن، در کمترین زمان ممکن قادر به کنترل و مدیریت این بیماری خواهیم شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر استمرار اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با شیوع ویروس کرونا بویژه ضدعفونی کردن مراکز عمومی و پرتردد و جلوگیری از ازدحام و تشکیل اجتماعات در شهرستان‌های استان تأکید کرد.

وی، نظارت بر روند تأمین و توزیع کالاهای اساسی را نیز از جمله وظایف مهم فرمانداران در روزهای آتی ذکر کرد و گفت: در این زمینه نیازمند اقدامات منطقی و هماهنگ با مراجع استانی و ملی هستیم.

راستگو همچنین از فرمانداران استان خواست تا از مراکز خدمات‌رسان در ایام عید نوروز بازدید کرده و از تلاشگران عرصه خدمت‌رسانی به مردم قدردانی کنند.

در این ارتباط تصویری، فرمانداران استان نیز به بیان آخرین وضعیت بیماری کرونا و اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری و مدیریت این بیماری در شهرستان‌های استان پرداختند.
 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی