Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399
کد 1457

پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز، با ادای احترام به مقام والای ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس، پیروزی و موفقیت کشور در صحنه‌های مختلف را نیازمند تقویت روحیه ایثار و فداکاری برشمرد.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:
 
تاریخ ایران عزیز مشحون از صحنه‌های ایثار و جان‌فشانی دلیرمردانی است که در مواقع بحران و خطر، برای حفظ این آب و خاک و دفاع از کیان کشور، اسلام و انقلاب، عزیزترین سرمایه‌های خود را فدا کرده‌اند و در دفاع از ارزش‌ها، تا پای جان ایستاده‌اند.
 
شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، اسوه‌های عینی ایثار و ازخودگذشتگی هستند که در مکتب حیات‌بخش عاشورا درس صبوری و استقامت آموخته و امنیت و آرامش را برای این سرزمین به ارمغان آورده‌اند.
 
سربلندی ایران و انقلاب در تمام صحنه‌های حساس و تاریخی، مرهون تلاش‌های ایثارگرانه این بزرگمردان است که روحیه ایثار و فداکاری را سرلوحه خود قرار داده و خطرها را به جان خریده‌اند.
 
امروز هم در شرایطی که کشورمان با بحران فراگیری به نام "بیماری کرونا" مواجه است، بیش از هر زمان دیگری، نیازمند این روحیه امیدآفرین هستیم و بی‌تردید پیروزی و موفقیت در صحنه مبارزه با این بحران، همانند تمامی صحنه‌های حساس کشور، جز با همدلی و همکاری همه بخش‌های جامعه، اعمال مدیریت جهادی و تقویت روحیه ایثار و فداکاری، به دست نمی‌آید.

در این شرایط حساس، جلوه‌های ایثار و ازخودگذشتگی، در تلاش‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر "مدافعان سلامت" تجلی یافته و اقشار مختلف مردم بویژه سپاهیان و بسیجیان نیز پشتیبان این حرکت جهادی هستند.
 
اینجانب با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و سالروز میلاد انوار قدسی اهل بیت و همچنین گرامی‌داشت روز پاسدار و روز جانباز، به مقام والای همه پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام می‌کنم و از اینکه به خاطر شرایط خاص کنونی، امکان حضور در جمع صمیمی پاسداران و جانبازان عزیز را ندارم، پوزش می‌طلبم.
 
موفقیت، سلامت و سربلندی ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم قدرشناس آذربایجان شرقی بویژه پاسداران و جانبازان و و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
 
محمدرضا پورمحمدی
استاندار آذربایجان شرقی
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 فروردين 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی