Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
En
تاریخ : سه شنبه 12 فروردين 1399
کد 1473

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، ضمن گرامی داشت این روز، از مردم استان دعوت کرد برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، در روزهای آتی در خانه بمانند.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

ایران اسلامی و مردم سرافراز آن همواره در برهه های حساس، بینش و بصیرت کم نظیر خود را نشان داده و برای توسعه و پیشرفت کشور، تصمیم های بزرگ و اثرگذار گرفته اند؛ یکی از این روزهای افتخارآفرین، دوازده فروردین سال ۱۳۵۸ است که مردم فهیم ایران اسلامی پس از سال‌ها مبارزه بر ضد طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی، به پای صندوق ها رفتند و با رای "آری" خود، استقرار پایه های مردم سالاری دینی و تجلی حق تعیین سرنوشت را به دنیا نشان دادند.

امروز نیز کشور ما در موقعیت حساس دیگری قرار گرفته و با بیماری عالمگیر کرونا مبارزه می‌کند. در این راه نیز مردم بزرگترین نقش را ایفا می‌کنند و مسئولان را در راه مبارزه و پیشگیری این بیماری به شایستگی همراهی می نمایند زیرا بدون حضور مردم طرح  های اجرا شده به موفقیت نخواهند انجامید.

اینجانب ضمن تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، از تمام سازمان‌ها و نهادهای مسئول که در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند و همچنین از اصحاب رسانه، سازمان‌های مردم نهاد و خیران به خاطر همراهی خوبشان قدردانی می کنم و از مردم عزیز استان می خواهم تا برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، در روزهای آتی نیز در خانه بمانند،

محمدرضا پورمحمدی
استاندار آذربایجان شرقی
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 فروردين 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی