Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 11 خرداد 1399
En
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399
کد 1612

فرماندار هشترود:

مرداد امسال ۱۰۰۰ هکتار از اراضی پایاب سد سهند به بهره برداری می‌رسد

فرماندار هشترود در جلسه کمیته راهبری پایاب سد سهند این شهرستان با بیان اهمیت منابع آبی در جامعه گفت: تلاش زیادی در خصوص پایاب سدسهند صورت گرفته که درسایه آن ،در مرداد ماه امسال ۱۰۰۰ هکتار از اراضی پایاب سد سهند به بهره برداری می‌رسد.
امینیان با بیان اینکه بانک کشاورزی آماده پرداخت تسهیلات به بهره برداران است، افزود: در روزهای آینده ۵ میلیارد تومان برای خرید پمپ برای ایستگاه‌های پمپاژ و تامین بخشی از هزینه‌های ایستگاه پست برق  پرداخت خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه عملیات اجرائی شبکه کذاری داخل مزارع تا پایان خرداد باید به اتمام برسد گفت: مزیت این پروژه برای پیمانکار دریافت وجه نقد همزمان با اعلام صورت وضعیت مالی است و لذا بایستی عملیات اجرائی پروژه هرچه سریع‌تر به اتمام برسد تا در مرداد ماه امسال شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

فرماندار هشترود با اشاره به  اینکه بهره برداری از این پروژه که شاخصه اصلی آن (مشارکت خود بهره برداران و دستگاه‌های دولتی) در اجراست در وضعیت فعلی اقتصادی کشور بسیار امیدآفرین خواهد بود افزود: موفقیت پروژه زمانی است که همه طرف‌های قرار داد به تعهدات خود در زمان مقرر عمل کنند.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی هشترود