پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 4 شهريور 1398
کد 163

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی:

دولت در ایجاد ثبات اقتصادی موفق بوده است/ تعهد مسئولان برای بهبود شرایط بیش از گذشته باشد

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌ریزی آمریکا برای ایجاد تلاطم‌های مخرب در اقتصاد ایران، گفت: به اذعان کارشناسان، دولت توانسته با پشت سرگذاشتن تلاطم یک سال گذشته در اقتصاد، به ثبات معناداری برسد که این امر، امیدواری برای بهبود شرایط اقتصادی به خصوص در بحث نرخ ارز و قیمت کالاهای اساسی را دوچندان می کند.
مرتضی محمدزاده در جلسه شورای اداری شهرستان هوراند، افزود: ما مدیون و بدهکار مردم هستیم چرا که مردم با وجود فشارهای اقتصادی، بیشتر از گذشته ملاحظه منافع ملی را داشته‌اند و بر این اساس تهعد و مسئولیت کارگزاران برای بهبود شرایط باید بیش از پیش باشد.

وی همچنین اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا مدیران عملکرد خود را به مردم را بازگو کنند که این کار صرفاً برای بیان اقدامات دولت دکتر روحانی نیست، بلکه عملکرد همه خدمت‌گزاران نظام به شمار می‌رود.

محمدزاده با اشاره به افزایش نرخ گازرسانی به روستاهای استان از 55 درصد در ابتدای دولت یازدهم به 90 درصد در حال حاضر، گفت: اگر فقط به بحث بهبود وضعیت سلامت و عمران روستایی بپردازیم، مشخص می شود که کارکرد دولت با وجود محدودیت منابع درآمدی، تا چه حد به تحقق عدالت اجتماعی کمک کرده است.

وی در ادامه به حفظ کرامت انسانی در نظام اداری اشاره کرد و گفت: بر اساس منشور حقوق شهروندی، احترام به منزلت شهروندی از مه‌مترین مطالبات دولت است که فرمانداری‌ها باید تحقق هرچه بهتر آن را در دستور کار قرار دهند.

در این جلسه علی خرسندی به عنوان معاون فرماندار هوراند، روح‌الله پوراسمعیل به عنوان بخشدار مرکزی و حسین قهرمانی‌فرد به عنوان بخشدار چهاردانگه معرفی شدند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 شهريور 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی