Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 28 شهريور 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 25 ارديبهشت 1399
کد 1634

فرماندار ویژه میانه:

آثار اقتصادی و تبعات اجتماعی مثبت با اجرای پیاده راه در مرکز شهر

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه ترافیک سنگین تقاطع خیابان بانک ملی  به طرف بازار مردم را با مشکلات جدی مواجه نموده، اجرای پیاده راه در مرکز شهر را سبب کاهش مشکلات با آثار اقتصادی و تبعات اجتماعی مثبت عنوان نمود. 
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای ترافیک شهرستان، با بیان اینکه طرح پیاده راه از سوی شهرداری و شورای شهر در سال 97 در راستای استفاده عموم و رفاه و تسهیل هر چه بیشتر امور آنها مطرح شد افزود:  مراحل اداری این طرح در سال گذشته تکمیل شد و اکنون از سوی معاونت عمرانی استانداری مورد پیگیری برای اجراست. 
 
وی اجرای این پیاده راه را مورد پیگیری و مطالبه همشهریان خواند و تصریح کرد:  در راستای رسیدگی به این مطالبه و رفع دغدغه باید با در نظر گرفتن تمامی جوانب اقتصادی و اجتماعی به اجرای طرح بپردازیم.
 
مشایخی با اشاره به دغدغه اصناف در خصوص پارکینگ، راههای عبوری و ترافیک و نیز پایداری شغل خود تمامی این دغدغه ها را بجا خواند و تاکید کرد:  تمامی این دغدغه ها در نظر گرفته شده و اجرای این طرح با توفیق هر چه تمام از سوی دستگاه های مرتبط را متذکر شد. 
 
فرماندار ویژه میانه همچنین کاهش تجمع را یکی از علل کاهش شیوع بیماری کرونا و قطع زنجیره ی آن ذکر نمود و اضافه کرد:  مدیریت و کنترل شیوع بیماری ها و مدیریت این نوع مسائل را در شهرستان از ارایه راهکارهای لازم و اجرای طرح های مختلف در جهت کاهش ازدحام جمعیت در مناطق پرازدحام بکاهد که اجرای طرح پیاده راه یکی از این روشهاست. 
 
وی در پایان از زحمات شهردار و شورای شهر در زیباسازی و تغییر ساختار شهر به جهت تسهیل امور مردم علی رغم محدودیتها و کمبودها قدردانی نموده اظهار امیدواری کرد که اطراف امامزاده اسماعیل نیز در سریعترین زمان ممکن به اتمام برسد. 
 
نماینده منتخب مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه تغییر ساختار شهری و زیباسازی ان را از ضروریات و الزام توسعه شهری برشمرد. 
 
مهدی اسماعیلی در نظر گرفتن دغدغه اصناف در اجرای طرح را مهم عنوان نموده وجود پارکینگ، روان سازی ترافیک و غیره را از ملزومات اجرای بهینه طرح بیان کرد. 
 
وی بازگشایی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) را از دیگر خواسته های مردم خوانده بر تسریع در روند اجرای طرح تاکید نمود.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه