Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
جمعه 28 شهريور 1399
En
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
کد 1649

همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات انجام شد:

تقدیر فرماندار ویژه میانه از کارکنان روابط عمومی فرمانداری و آموزش و پرورش شهرستان

همزمان با 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، فرماندار ویژه شهرستان میانه از زحمات و تلاش های  مسئول روابط عمومی این اداره و همکاران فعال در واحد روابط عمومی فرمانداری میانه وآموزش وپرورش با اهدای لوح و هدایایی تجلیل کرد.
محمدرضا مشایخی ، تخصص، هنر و خلاقیت را سه عنصر و ویژگی اصلی در هر روابط عمومی موفق دانست و افزود:  این سه شاخصه در ارتقای سطح روابط عمومی ها نقش بسیار موثری را ایفا می کند.
 
وی اضافه کرد: روابط عمومی به عنوان رکنی اساسی در سازمان‌های اداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده که شرح وظایف آن در بسیاری ادارات تقریباً یکسان است اما در دستگاه‌های اجرایی این اهمیت علاوه بر وظایف یاد شده در جهت رشد و تعالی آنها، وظیفه و کاری بسیار سنگین‌تر و دشوارتر دارد و آن پل ارتباطی میان مردم و سازمان هاست.
 
وی با بیان اینکه امروزه تصور توسعه و شرط تحقق رشد و تعالی در پهنه‌ی گیتی و اوّلین ابزار برای فراگیر شدن آن، به کارگیری صحیح ارتباطات و اطلاع‌رسانی می‌باشد افزود: بی‌تردید آگاهی از شیوه‌های نوین ارتباطی و اطلاع‌رسانی و همچنین التزام به آن، ضرورت هایی را هم به همراه دارد که از جمله‌ی مهمترین این ضرورتها، اخلاق‌مداری، امانت‌داری و ارزش‌آفرینی می‌باشد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه