Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 29 شهريور 1399
En
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 1652

فرماندار ویژه مراغه خبر داد:

توزیع ۳۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان مراغه در ماه رمضان

فرماندار ویژه مراغه از توزیع روزانه یک هزار پرس غذای گرم در این شهرستان خبر داد و گفت: در طول ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع می‌شود.
حمید شکری در مراسم رزمایش کمک مومنانه قرارگاه جهادی شهید ورزشکار علی کنعانی اظهار داشت: با همکاری گروه های جهادی و ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان روزانه بیش از یک هزار پرس غذای گرم و همچنین بسته های معیشتی در بین نیازمندان در مناطق مختلف مراغه توزیع می شود.

وی گفت: جامعه ورزشی مراغه با تشکیل قرارگاه جهادی شهید ورزشکار علی کنعانی با همکاری گروه جهادی شهید دهقان اقدام به توزیع غذای گرم در شهرستان کرده است.

وی افزود: روحیه پهلوانی و جوانمردی در جامعه ورزشی همیشه بوده و در مراغه هیات های ورزشی شهرستان پای کار بوده و از همان روزهای نخست شیوع بیماری کرونا ویروس در تمامی جبهه ها حضوری فعال داشتند.

شکری اضافه کرد: با راه اندازی گروه های جهادی در مراغه شاهد از خودگذشتگی و رشادت های بسیاری در این روزها هستیم که همانند آن را فقط در زمان جنگ تحمیلی دیده بودیم.

وی به همت و همکاری های خیران مراغه در این روزها اشاره کرد و گفت: تجلیل از اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه خیران وظیفه ماست و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان مراغه نیز در این مراسم گفت: جامعه ورزشی در طول تاریخ ثابت کرده است که در تمامی صحنه ها پای کار بوده و همیشه در کنار مردم است.

مهدی نوایی گفت: ۱۱۸ نفر از جامعه ورزشی مراغه از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا ویروس در شهرستان در مبادی ورودی و خروجی حضور داشتند.

وی گفت: حضور در ضدعفونی های معابر و محلات، توزیع بیش از یکهزار بسته کمک معیشتی از دیگر اقدامات جامعه ورزش شهرستان در این روزهاست.

وی ادامه داد: جامعه ورزش مراغه آمادگی خود را برای خدمت رسانی به مردم شهرستان در تمامی صحنه ها را دارد و ورزشکاران خود را سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانند.

در این مراسم از خدمات رحمانی به عنوان خیر مراغه ای در طول سال ها فعالیت خیرخواهانه در حوزه های مختلف و به ویژه در روزهای شیوع بیماری کرونا ویروس تجلیل شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی مراغه