Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 10 خرداد 1399
En
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 1657

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

همبستگی و اتحاد تنها راه گذر از بحران ها/ لزوم تقویت روحیه نشاط و تعامل سازنده

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، همبستگی و اتحاد را تنها راه گذر از بحران ها دانست و بر ایجاد روحیه نشاط و تعامل سازنده برای رفع مشکلات تاکید کرد.
علیار راستگو در آیین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید ملکان، با قدردانی از تلاش‌های خانی در سمت فرماندار این شهرستان، گفت: ایجاد روحیه نشاط و تعامل سازنده برای رفع مشکلات، تحسین‌برانگیز است و امیدواریم از این پس نیز بیش از گذشته ادامه داشته باشد.

وی تغییرات مدیریتی را لازمه حرکت روبه‌بهبود فرمانداری‌ها و سایر بخش‌های دولتی دانست و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص درون سازمانی، یکی از اولویت‌های اساسی وزارت کشور است که این موضوع در استان آذربایجان شرقی نیز مورد توجه ویژه مدیریت استان قرار گرفته است.

وی آشنایی کامل و تسلط به مسائل امنیتی و اجتماعی را اصلی‌ترین شاخصه مورد نیاز برای فرمانداران دانست و خاطرنشان کرد: در کنار آشنایی به مسائل اقتصادی، عمرانی و سایر موضوعات، تلاش برای حفظ آرامش مردم در موقعیت‌های مختلف نیز از اساسی‌ترین انتظارات وزارت کشور از فرمانداران است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به تبیین بخش مهمی از برنامه‌ریزی‌های نظام جمهوری اسلامی برای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا پرداخت و اظهار داشت: به رغم تحریم‌های ظالمانه غرب و وجود بیماری کرونا، هیچ گونه ناامنی در کشور وجود ندارد و با همراهی هرچه بیشتر مردم با دولت و سایر نهادهای مسئول، شرایط خاص فعلی را با موفقیت، پشت سر خواهیم گذاشت.

وی همبستگی و اتحاد را از جمله ثمرات مثبت کرونا در کشور قلمداد کرد و ادامه داد: وحدت، اصلی ترین نیاز و ضرورت کشور برای گذر از شرایط فعلی است و در سایه گسترش این رویکرد در کشور؛ شاهد استقبال پررنگ مردم از طرح کمک مومنانه و مساوات در امدادرسانی به نیازمندان و فقرا هستیم.

در این آیین، صابر تقویمی، فرماندار پیشین شهرستان چاراویماق به عنوان فرماندار جدید شهرستان ملکان منصوب شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی