Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 11 خرداد 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 1666

گازرسانی به روستاهای قلیچ چی و قهرمانلو در میانه با 27 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید

با حضور فرماندار ویژه شهرستان میانه گاز رسانی به روستای قلیچ چی و قهرمانلو از توابع بخش مرکزی  با اعتبار 27 میلیارد ریال برای بهره مندی 40 خانوار  به افتتاح رسید.
محمدرضا مشایخی با حضور در مراسم افتتاح گازرسانی به روستای قلیچ چی گازرسانی به روستاها را جزو خدمات ارتقاء یافته برای رفاه حال هر چه بیشتر مردم روستاها را از وظایف دولت عنوان کرد.
 
وی با قدردانی از زحمات رییس و همکاران شرکت گاز شهرستان و سایر ادارات تسهیل کننده مسیر در جهت گازرسانی به روستاهای شهرستان، سرعت عمل، دقت و فنی بودن اجرا را از شاخصه های مهم در میزان گازرسانی به شهرستان برشمرد. 
 
فرماندار میانه با اشاره به اینکه تابحال امکان گازرسانی به روستاهای دوردست به جهت دوری از شبکه و صعب العبور بودن مسیر گازرسانی فراهم نشده بود اضافه کرد:  علی رغم این مسائل و محدودیت در اعتبارات، خوشبختانه با اتخاذ تمهیدات و همت شرکت گاز این روستاها نیز در برنامه گازرسانی گنجانده شدند که روستای قلیچ چی از جمله این روستاهاست. 
 
وی با تصریح بر اینکه تمامی روستاهای واقع در دو بخش کاغذکنان و مرکزی در سال آتی از نعمت گاز برخوردار شده و تمامی 4 بخش شهرستان سبز خواهند شد بر استفاده بهینه،ایمن  و نگهداری از این نعمت تاکید کرد. 
 
لازم به ذکر است تا حال تمام روستا های بالای 20 خانوار گاز رسانی شده و تعداد 6 روستا در حال گاز رسانی می باشد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه