Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399
کد 1701

اطلاعیه؛

فراخوان طرح‌های تحقیقاتی استانداری آذربایجان شرقی در سال 1399

معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور فراخوان عمومی، اولویت‌های پژوهشی استانداری را در سال 1399 اعلام کرد.
بر اساس این فراخوان، استانداری آذربایجان­ شرقی در راستای وظایف راهبردی خود با هدف بهره‌گیری از ایده­ های محققان، نخبگان و اندیشمندان، اولویت‌های پژوهشی خود را در سال جاری به ترتیب ذیل اعلام می­ دارد:
 
ردیف عناوین سقف  اعتبار
1 اثر بخشی دوره های آموزشی سطح (3 و 4)در دوره های یکساله و چهار ساله 150 میلیون ریال
2 ارزیابی کار و زمان (در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ) 350 میلیون ریال
 

از کلیه مراکز علمی و پژوهشی، اعضاي هیئت علمی دانشگاه­‌ها، مؤسسه­‌های آموزش عالی، نخبگان، اندیشمندان و صاحب نظران رشته­‌هاي مختلف علمی فعال در این زمینه دعوت می‌شود؛ در صورت علاقمندی، پروپوزال پیشـنهادي خود را در چارچوب اطلاعات لازم به شرح فرم شماره 1 حداکثر تا تاریخ 20 خرداد 1399 به نشانی: تبریز ـ میدان دانشسرا ـ استانداری آذربایجان­ شرقی ـ دفتر برنامه­‌ریزی، نوسازی و تحول اداری ارسال کنند.

ملاحظات مهم

الف هدف اصلی از پژوهش، تلاش برای ارایه نظرهای کاربردی و توسعه­‌ای بر مبنای تحلیل علمی است، لذا طرح‌­های پیشنهادی مورد قبول خواهند بود که با رویکرد کاربردی و توسعه‌­ای ارایه شوند.

ب- لازم است پروپزال در قالب فرم شماره 1 کامل و ارسال شود. ضمناً علاوه بر نسخه چاپی، ارسال یک نسخهCD  پروپوزال نیز ضروري است.

ج- پروپوزال­‌هاي رسیده از طریق داوري، بررسی و پس از انتخاب طرح و تأمین اعتبار لازم قرارداد منعقـد خواهد شد. نتـایج داوري نیز در اولـین فرصـت از طریق دفتر برنامه‌­ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری به اطلاع متقاضـیان طـرح خواهـد رسـید.

د- دریافت پروپوزال براي استانداري تعهدي ایجاد نمی‌کنـد و کمیتـه داوري در رد یـا قبـول طـرح پیشـنهادي، انجـام اصلاحات لازم، تعیین هزینه اجرا و انتخاب ناظر مختار خواهد بـود.

هـ - مجریان طرح‌­هاي پیشنهادي باید دارای شرایط ذیل باشند:
- داراي مدرك کارشناسی ارشد و بالاتر و صاحب تجربه در زمینه طرح پیشنهادي باشند (طرح­‌هاي پیشنهادي دانشگاه‌­ها و مؤسسه­‌های پژوهشی و اعضاء هیئت علمی در اولویت بررسی قرار خواهند گرفت).
- نبایستی کارمند شاغل دستگاه‌هاي دولتی باشند.
 
دفتر برنامه‌­ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری در سـاعات اداري پاسخگوي سؤال­‌های احتمالی متقاضیان خواهد بود.
شماره تلفن‌­هاي تماس : 35291788-35291787

 

دریافت فرم شماره 1
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 خرداد 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی