Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 5 بهمن 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1399
کد 1756

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی تأکید کرد:

ضرورت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه/ نقش مهم زنان در تحکیم بنیان خانواده

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: برنامه های دفاع مقدس نباید به یک بازه زمانی خاص، محدود شود.
رقیه صادق‌زاده در جلسه کمیته امور بانوان ستاد گرامی داشت هفته دفاع مقدس استان، با تاکید بر ضروت توجه به عملیاتی سازی آموزه های دفاع مقدس در جامعه گفت: آشنایی نسل فعلی با فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی از جمله مهم ترین موضوعاتی است که باید دستگاه های متولی حوزه فرهنگ نسبت به این موضوع، توجه بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه های دفاع مقدس نباید به یک بازه زمانی خاص، محدود شود ابراز کرد: برنامه امسال هفته دفاع مقدس نیز با همین رویکرد از خرداد تا اسفند ماه اجرا خواهد شد.

وی از مشاوران بانوان دستگاه های اجرایی خواست که اجرای برنامه های مختلف برای بانوان را نیز در اولویت اهداف خود قرار دهند: امیدواریم فرمانداری ها و تمامی دستگاه های اجرایی، نهایت حمایت و همکاری لازم را با مشاوران امور بانوان داشته باشند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در ادامه اظهار کرد: مشاوران امور بانوان نیز عملکرد ادارت خود را به دبیرخانه این اداره کل در استانداری ارسال کنند.
ضروت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، افزایش آموزش و آگاهی های عمومی نسبت به موضوعات حوزه زنان و تلاش بیشتر برای تحکیم بنیان خانواده از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه توسط مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی مطرح شد.

این کمیته با حضور نمایندگان ۱۷ دستگاه در راستای پاسداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل شده است.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 خرداد 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2