Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 27 خرداد 1399
کد 1779

با هماهنگی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی؛

نشست هم‌اندیشی معاونان اقتصادی استانداری‌های منطقه 3 کشور برگزار شد

نشست هم‌اندیشی معاونان هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌های عضو کارگروه منطقه 3 کشور به منظور هماهنگی و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف اقتصادی به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
در این نشست که با هماهنگی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، راهکارهای توسعه صادرات غیرنفتی، تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی، راهکارهای تحقق جهش تولید، مسائل مربوط به تنظیم بازار و تدوین برنامه توسعه صنعتی و کشاورزی مشترک منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
معاونان هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و کردستان در این نشست دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مورد بحث بیان کردند.
 
جهانگیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی درباره این نشست گفت: وزارت کشور و استانداری‌ها درخصوص پیگیری سیاست‌ها و برنامه‌های کلان دولت، نقش نظارتی و هماهنگی دارند و این جلسه نیز در راستای تحقق این نقش تشکیل شد.
 
وی با اشاره به نقش و اهميت معاونت‌های هماهنگی امور اقتصادي استانداری‌ها در اجرايي كردن سياست هاي كلان اقتصادی، گفت: هماهنگی و هم‌فکری استان‌های همجوار می‌تواند موجب نزدیک شدن دیدگاه‌ها و حل بسیاری از مشکلات مبتلابه شود.
 

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 خرداد 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی