Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 18 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : شنبه 7 تير 1399
کد 1822

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی؛

هشتاد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شد

هشتاد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این جلسه گزارش ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت، نتایج پژوهش درباره سرمایه اجتماعی در بین شهروندان استان، اولویت‌های موضوعی شورای فرهنگ عمومی و آخرین اقدامات انجام‌یافته برای تهیه برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور ارائه شد.

همچنین برگزیدگان مسابقه آثار رسانه‌های قرآن و عترت با عنوان "حقیقت مجازی" در چهار بخش کلیپ، پادکست، پوستر و اینفوگرافی در این جلسه مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتخاب اعضای حقیقی و عضو رسانه‌ای شورای فرهنگ عمومی استان از دیگر موضوعات این جلسه بود که بر اساس آن و با رأی اعضای این شورا، نسرین پیرسمساری، مجتبی نظری و محمداسماعیل سعیدی به عنوان اعضای حقیقی و حامد حامدی خسروشاهی به عنوان عضو رسانه‌ای شورا انتخاب شدند.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این جلسه با گرامی‌داشت دهه کرامت و هفته قوه قضائیه، بر گسترش اقدامات فرهنگی در زمینه مبارزه با مواد مخدر و همچنین اصلاح الگوی مصرف آب و برق تأکید کرد.

دکتر محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی نیز بر پیگیری تخصیص یک درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری تبریز و همچنین بخشی از نیم درصد اعتبارات استان برای هزینه‌کرد در فعالیت‌های فرهنگی زیر نظر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان تأکید کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 7 تير 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی