Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 18 ارديبهشت 1400
En
تاریخ : يکشنبه 8 تير 1399
کد 1831

استاندار آذربایجان شرقی:

تبریز و آذربایجان در پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت خوش درخشیده‌اند

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تبریز سرزمین عاشورائیان است، گفت: تبریز و آذربایجان شرقی در طول تاریخ، پیشتاز مبارزه با دشمنان و متجاوزان به آب و خاک کشورمان بوده و در عرصه حمایت از رزمندگان جبهه مقاومت و مبارزه با داعش و صهیونیسم هم خوش درخشیده است.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در دیدار رئیس ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت، با اشاره به اینکه اولین شهید مدافع حرم، از استان آذربایجان شرقی است، افزود: مدافعان حرم در بین مردم ما ارج و منزلت ویژه‌ای دارند و ملت ایران در تشییع پیکر پاک سردار شهید سلیمانی نشان دادند که همچنان پشتیبان انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت هستند.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت‌‌ها و اقدامات ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت در استان، گفت: این ستاد در ایام شیوع کرونا، تبدیل به ستاد پشتیبانی از مدافعان سلامت شد و اقدامات ارزنده‌ای در جهت مقابله با این پدیده انجام داد.

پورمحمدی همچنین با اشاره به مشارکت کشورمان در روند بازسازی کشور سوریه، از تشکیل میز اقتصادی سوریه در استان خبر داد و گفت: آذربایجان شرقی از نظر تولیدی و صنعتی قابلیت‌های زیادی دارد و بسیاری از نیازهای کشور سوریه در روند بازسازی را می‌تواند تأمین کند.

رئیس ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت هم در این دیدار با اشاره به اینکه سپاه عاشورا 16 شهید مدافع حرم تقدیم جبهه مقاومت کرده است، افزود: مردم آذربایجان شرقی با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر استان‌های کشور، رتبه اول را در پشتیبانی مادی و معنوی از جبهه مقاومت دارند.

سردار امام‌قلی همچنین با اهدای لوح سپاس و تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به استاندار آذربایجان شرقی، از حمایت‌های دکتر پورمحمدی و مسئولان استان از ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت و همچنین کمک‌های مردم استان به این ستاد قدردانی کرد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 8 تير 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی