Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399
کد 1835

فرماندار ویژه میانه:

لزوم رونق دهی و تنوع بخشی به تولیدات

فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان از لحاظ نیروی انسانی ماهر و متخصص، آب، خاک، کشاورزی و صنعت لزوم سرمایه گذاری در تمامی حوزه ها خواستار توسعه، رونق دهی و تنوع بخشی به تولیدات شد. 
محمدرضا مشایخی در آیین بهره برداری از تولیدی مواد اولیع قرنیز ساختمانی در شهرک صنعتی شماره یک میانه با اعتبار 42 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای 11 نفر از همراهی ادارات و بانکها در تسهیل مسیر سرمایه گذاری برای رونق اقتصاد و اشتغال شهرستان قدردانی نموده و افزود:  به روز رسانی، بازایابی و تنوع بخشی و بالاتر از همه عمل به منویات رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی، رونق و جهش تولید از ضروریات است. 
 
وی وجود این کارخانه را علاوه بر تامین نیاز شهرستان سبب تامین اهداف کشوری و خارج از شهرستان خواند و گفت:  نیروی خلاق شهرستان و ظرفیتهای موجود در تمام زمینه ها افق روشنی را برای شهرستان ترسیم می کند. 
 
مشایخی در پایان اشتغال جوانان و رونق چرخه اقتصاد را از مزایای سرمایه گذاریهای مختلف عنوان کرد و گفت: ما و تمامی ادارات و بانکها دوشادوش سرمایه گذاران و در کنار آنها تلاش خواهیم کرد تا زمینه ساز پیشرفت و تعالی شهرستان در این زمینه ها باشیم.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 9 تير 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی میانه