Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399
کد 1906

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی خبر داد:

اجرای فاز 4 طرح توان‌افزایی و ارتقای تاب‌آوری در جوامع محلی استان

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از اجرای فاز 4 طرح توان‌افزایی و ارتقای تاب‌آوری در جوامع محلی استان خبر داد.
رقیه صادق‌زاده در جلسه بررسی روند اجرایی طرح توان‌افزایی و ارتقای تاب‌آوری اجتماعی، هدف از اجرای این طرح را تقویت تعاملات اجتماعی در جوامع محلی به منظور غلبه بر چالش‌های اجتماعی و افزایش میزان مشارکت جامعه محلی در برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت امور شهری و کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد.
 
وی گفت: این طرح با مساعدت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و مشارکت یکی از  سازمان‌های مردم نهاد برای 230 نفر از اعضای جوامع محلی به مدت 60 ساعت و  با تاکید بر افراد در معرض آسیب 7 شهرستان استان برگزار می‌شود و تلاش کرده‌ایم در این مناطق  بحث کمک‌رسانی به بهداشت جامعه هدف نیز مد نظر قرار گیرد.
 
صادق‌زاده گفت: یک از اهداف پیش‌بینی‌شده در این طرح، توانمندسازی و ایجاد بستری مناسب برای مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی است که برای اعضای برخی صندوق‌های خرد زنان روستایی  استان اجرا خواهد شد.
 
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی افزود: با توجه به شرایط موجود بحران کرونا، مقرر شده است کارگاه‌ها به صورت گروه‌های کوچک و با اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت گروه درمانی برگزار شود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 تير 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی