پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 1 اسفند 1398
En
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398
کد 193

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی:

تور دوچرخه‌سواری آذربایجان فرصتی برای نمایش زیبایی‌های استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان ‌شرقی در مراسم افتتاحیه تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران- آذربایجان، با بیان اینکه تبریز همیشه شهر اولین‌ها بوده و همه اولین‌های کشور در این شهر رخ داده است، گفت: این تور فرصتی است تا ما بتوانیم توانایی‌ها و زیبایی‌های استان را برای جهان به نمایش بگذاریم.
علیار راستگو گفت: در این تورنمنت ورزشکاران حاضر با فرهنگ مردم ایران و زیبایی‌های منطقه آذربایجان آشنا می‌شوند و می توانند سفیر ایران در کشورهای خود باشند.

وی تاکید کرد: یکی از بزرگ‌ترین پیام‌های این تور نمایش امنیت ایران است که در هیچ یک از کشورهای همسایه وجود ندارد.

راستگو بیان کرد: به عنوان نماینده مدیریت استان، از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری تور دوچرخه‌سواری قدردانی می‌کنم و به خاطر کمبودهای احتمالی از تیم‌های حاضر پوزش می‌طلبم.

با برگزاری آئین افتتاحیه سی و چهارمین تور دوچرخه‌سواری آذربایجاند، تیم‌های حاضر در این دوره معرفی و اسامی رکابزنان تیم‌ها اعلام شد.

۱۴ تیم از ۱۰ کشور در این دوره از تور شرکت دارند که کشور ایران ۴ تیم، مالزی ۲ تیم و کشورهای روسیه، قزاقستان، بحرین، آفریقای جنوبی، هنگ کنگ، چین، بلاروس و بلژیک هر کدام یک تیم به این دوره از مسابقات معرفی کردند.

سی و چهارمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از ۱۰ تا ۱۴ مهرماه در جاده های استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار می شود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مهر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی