پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 1 بهمن 1398
En
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398
کد 200

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی:

تدوین منشور حقوق شهروندی از افتخارات دولت تدبیر و امید است

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی، تدوین منشور حقوق شهروندی را از افتخارات دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: این سند حاکی از عملیاتی کردن احترام به مردم و خدمت‌رسانی بی‌منت به آنهاست.
مرتضی محمدزاده در جلسه شورای اداری شهرستان آذرشهر، خدمات دولت در حوزه سلامت، عمران، امور فرهنگی و سیاست خارجی را یادآوری کرد و افزود: در تمام حوزه ها اقدامات مهم و مؤثری برای مردم انجام شده است که متأسفانه کمتر از آنها یاد می شود.

وی همچنین به انتخابات پیش رو اشاره و با تأکید بر بی طرفی مجریان قانون، اضافه کرد: رأی مردم محترم بوده و باید به عنوان امانت حفظ شود.

محمدزاده خاطرنشان کرد: طبق قانون جدید انتخابات مجلس، هر کدام از نمایندگانی که 20 درصد آرای واجدان شرایط را کسب کند به مجلس راه می یابد.

فرماندار آذرشهر نیز در این جلسه با بیان اینکه در سال 1397 53 طرح عمرانی با اعتبار 220 میلیارد ریال در شهرستان به بهره برداری رسید، گفت: 51 طرح عمرانی با اعتبار450 میلیارد ریال برای بهره برداری در هفته دولت آماده است.

یدالله اللهیاری میزان سرمایه گذاری خارجی در شهرستان را 250 هزار دلار اعلام کرد و افزود: طرح های فراگیر و روستایی نیز شامل 42 طرح است که برای 684 نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی با اشاره به درخواست شاغلان صنعت خشکبار مبنی بر ایجاد بازارچه خشکبار و حبوبات، اظهار کرد: در صورت ایجاد این بازارچه حدود 6 هزار نفر به صورت منسجم اشتغال می یابند.

در این جلسه احد ماهری به عنوان بخشدار مرکزی آذرشهر معرفی و از زحمات علی مردی بخشدار سابق قدردانی شد.

همچنین محمدحسین منافی به عنوان شهردارگوگان و بابک فرمانی به عنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آذرشهر معرفی شدند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 31 مرداد 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی