Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 1 مهر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 16 مرداد 1399
کد 2103

پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه خبر استان، از زحمات آنان در انعکاس خدمات و تلاش‌های مدافعان سلامت و آگاهی‌بخشی به مردم قدردانی کرد.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

جامعه بشری در طول تاریخ هزاران ساله خود، فراز و فرودهای فراوانی به خود دیده و هر بار به لطف گوهر دانایی و آگاهی، راه توسعه و تعالی خود را پرقدرت‌تر از گذشته پیموده است.

در روزگاری که طوفان سهمگین حوادث، کام جهانیان را تلخ کرده است، مجاهدان عرصه خبر و هنر می‌کوشند تا شعله ایمان و امید به آینده درخشان رو به خاموشی نگذارد.

روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در این روزهای پرخطر، رسالتی عظیم است که به دستان هنرمند، چشمان بیدار و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می‌پوشاند و این ایثارها و ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کند.

از میان این رنج و دشواری، آن‌چه در خاطره‌ها می‌ماند شور و نشاطی است که به همت سفیران امید و آگاهی، در کالبد جامعه ما دمیده می‌شود و آینده‌ای روشن را برای مردم عزیز ما نوید می‌دهد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار بویژه شهید صارمی که 17 مرداد به مناسبت شهادت ایشان به نام خبرنگار نام‌گذاری شده است، این روز فرخنده را به فعالان عرصه خبر در استان آذربایجان شرقی تبریک می‌گویم و صمیمانه از زحمات تمامی اصحاب رسانه که پرچم امیدآفرینی را در این روزهای حساس تاریخ کشور افراشته نگاه داشته‌اند، قدردانی می‌کنم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 مرداد 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی