پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 10 فروردين 1399
En
تاریخ : شنبه 26 مرداد 1398
کد 214

بازدید مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی از موسسه توانمندسازی بهشت بانوان

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی و اعضای هیات نظارت بر سازمان‌های مردم‌نهاد استان از موسسه توانمندسازی بهشت بانوان بازدید و با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این تشکل مردم‌نهاد گفت‌وگو کردند.
بدر شکوهی در این دیدار با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد بازوان توانمند دولت در کاهش آسیب‌های اجتماعی هستند، گفت:در سال گذشته دولت تدبیر و امید بیش از 50 میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی در آذربایجان شرقی اختصاص داده است.

وی افزود: کاهش آسیب های اجتماعی جز با مشارکت سمن ها امکان ندارد و امیدواریم صدا وسیما و رسانه ها نیز در معرفی سمن ها و جذب مشارکت خیران به مدیریت استان کمک کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از تلاش های نوآورانه موسسه توانمندسازی بهشت بانوان قدردانی کرد و گفت: جمعیت بانوان سرپرست خانوار در سال های اخیر افزایش یافته است و متاسفانه اکثریت این بانوان فاقد مهارت و توانمندی لازم برای اداره زندگی هستند و این موضوع می تواند بیش از پیش اینها را آسیب پذیر سازد.

شکوهی گفت: اجرای سیاست هایی در راستای توانمدسازی،مهارت آموزی و آماده سازی بانوان سرپرست خانوار برای مدیریت مستق اقتصادی و اجتماعی،از اقدامات قابل توجه سمن های استان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 مرداد 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی