Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 29 فروردين 1400
En
تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1399
کد 2262

به منظور بررسی مشکلات صنایع لبنی استان؛

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از شرکت شیر پاستوریزه پگاه بازدید کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی به منظور بررسی مشکلات صنایع لبنی استان، از شرکت شیر پاستوریزه پگاه در تبریز بازدید کرد.
علی جهانگیری به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیران کل حفاظت محیط زیست و تأمین اجتماعی استان و جمعی از مدیران استان، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف کارخانه شیر پاستوریزه پگاه، مسائل و مشکلات صنایع لبنی استان را مورد بررسی قرار داد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: برای رفع مشکلات صنعت لبنیات، حوزه صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی پیشنهادهای خود را به دبیرخانه کارگروه تسهیل ارائه کند.

جهانگیری با بیان اینکه هدف از این بازدیدها، فعال کردن ظرفیت واحدهای تولیدی است، افزود: تلاش می‌کنیم در سال جهش تولید و در راستای حمایت از اقتصاد مقاومتی، علاوه بر تکمیل ظرفیت‌های خالی و موجود بتوانیم در توسعه صنایع نیز نقش موثری را ایفا کنیم.

مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شرکت، گفت: توسعه صنعت لبنیات به ویژه تولید محصولات پودری با کیفیت و حجم بالا می‌تواند علاوه بر توسعه صنعت دامپروری، در جهت حمایت از صنایع غذایی نیز نقش بسیار سازنده‌ای را ایفا کند.

احد فلاح گفت: تمامی کارکنان و کارگران این مجموعه شبانه روز در تلاشند با تولید انواع محصولات لبنی سالم و سلامت محور به سلامت خانواده ها کمک کنند.
 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 شهريور 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی