Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 19 اسفند 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 12 شهريور 1399
کد 2302

در جلسه کمیسیون تبلیغات انتخابات استان؛

شیوه تبلیغات نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس در شهرستان میانه بررسی شد

شیوه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مرحله دوم شهرستان میانه با حضور اعضای کمیسیون تبلیغات انتخابات استان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه با اعلام اینکه مرحله دوم انتخابات در شهرستان میانه ۲۱ شهریور برگزار می‌شود، گفت: با توجه به شرایط خاص جامعه و همه‌گیری کرونا، تبلیغات این مرحله با تاکید بر فضای مجازی و استفاده از ظرفیت رادیو و تلویزیون برگزار می‌شود و از پخش هرگونه اقلام انتخاباتی قابل پخش و انتقال برای جلوگیری از شروع کرونا جلوگیری خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود:  تبلیغات از روز پنجشنبه ۱۳ شهریور به مدت یک هفته تا ساعت ۸ صبح ۲۰ شهریور انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخابات مرحله اول شهرستان میانه جزو کم چالش‌ترین و آرام‌ترین شهرستان‌ها بود گفت: با همین رویکرد کسانی که رای خود را در مرحله اول در شهرستان میانه به صندوق انداخته‌اند و یا در رای‌گیری شرکت نکرده اند، با حضور در صندوق‌ها نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

وی در پایان از هیات‌های مذهبی و مردم به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری ایام محرم و نیز از صدا و سیما به خاطر تهیه و پخش برنامه‌های ابتکاری در این ایام قدردانی نمود.

در این جلسه رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، دبیر ستاد انتخابات استان و اعضای کمیسیون هم نظرات خود را در خصوص نحوه تبلیغات این مرحله ابراز و سپس قرعه‌کشی برای ترتیب پخش برنامه‌های رادیو تلویزیونی با حضور نمایندگان نامزدها انجام شد. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 شهريور 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع رسانی2