Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 1 مهر 1399
En
تاریخ : شنبه 22 شهريور 1399
کد 2370

دیدار فرماندار تبریز با مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی

فرماندار تبریز در دیدار با مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی، از بهزیستی به عنوان یکی از نهادهای حمایتی تأثیرگذار یاد کرد.
بهروز مهدوی در این دیدار با بیان وظایف و ماموریت های خطیر و گسترده بهزیستی و قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی و همچنین مشارکت های مردمی، اظهار داشت: از بهزیستی به عنوان یکی از نهادهای حمایتی تاثیرگذار یاد می شود که خدمت در آن بدون انگیزه های والای انسانی و نوع دوستی امکان پذیر نیست.

وی همچنین از ارگان ها و نهادهای مختلف خواست تا به همراه بهزیستی با برنامه ریزی و پیگیری مجدانه، در ارتقای سلامت اجتماعی و رفع موانع و مشکلات جامعه هدف اهتمام کنند.

مهدوی، همراهی و حضور موثر و ایفای نقش اجتماعی سمن ها و تشکل های مردمی و همچنین مراکز مردم نهاد معلولین، موسسات و مراکز خیریه و... را در آگاهسازی، ساماندهی اقشار آسیب دیده و جهت دهی های کلی برنامه های حمایتی، طرح های توانمندسازی و ارایه الگوهای مناسب سازی را مهم خواند و همراهی و همدلی خیران نوع دوست را در ارتقای فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و خدماتی بهزیستی مهم خواند.  

فرماندار تبریز همچنین از تنظیم برنامه ریزی لازم برای برگزاری و تداوم ملاقات های مردمی در ایام کرونایی، به شکل متفاوت و غیرحضوری و بصورت منسجم و منظم با حضور روسای ادارات شهرستان تبریز در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لغو برنامه ملاقات عمومی حضوری، پاسخگویی به ارباب رجوع با اختصاص شماره تلفن ثابت و با حضور مدیران ذیربط انجام می پذیرد که توضیحات لازم در خصوص نحوه تماس و ارتباط، به انحای مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 22 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی تبریز