Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 1 مهر 1399
En
تاریخ : يکشنبه 23 شهريور 1399
کد 2375

مراکز رشد و نوآوری و خلاقیت و شکوفایی در ورزقان راه‌اندازی می‌شود

فرماندار شهرستان ورزقان و رئیس پارک علم و فناوری استان در نشستی راهکارهای راه‌اندازی مراکز رشد و نوآوری و خلاقیت و شکوفایی در شهرستان ورزقان را مورد بررسی قرار دادند.
محمدباقر خانی در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری استان با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان ورزقان در زمینه‌های گردشگری، کشاورزی، دام‌پروری، گیاهان دارویی و معادن، راه‌اندازی مراکز رشد و نوآوری را در این شهرستان خواستار شد.
 
وی افزود: باتوجه به پیشرفت‌های حاصل شده هم‌اکنون فعالیت‌های اقتصادی در بستر دیجیتال انجام می‌شود؛ بنابراین باید با استفاده از ظرفیت مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان در مسیر اقتصاد دیجیتال قدم برداشت.
 
فرماندار ورزقان با تاکید بر اینکه شهرستان ورزقان مردمانی با استعداد و پشت‌کار بالا دارد، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان به عنوان تسهیل‌گر از فعالیت‌های اقتصادی مردم به ویژه فعالیت در بستر اقتصاد دیجیتال حمایت خواهند کرد.
 
مدیرکل پارک علم و فناوری استان نیز در  این جلسه راه‌اندازی مرکز خلاقیت و شکوفایی در شهرستان را در کنار مرکز رشد گامی مهم برای شکوفایی استعدادهای جوانان و نوجوان دانست و اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان می‌توان راه‌اندازی مرکز رشد و نوآوری تخصصی را در دستور کار قرار داد.
 
عبدالرضا واعظی گفت: شهرستان ورزقان توانمندی‌های بسیاری برای راه‌اندازی شرکت‌های دانش بنیان دارد که فعالیت این شرکت‌ها می‌تواند در توسعه شهرستان بسیار موثر باشد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 شهريور 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی ورزقان