Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
شنبه 29 شهريور 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398
کد 240

مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی:

سینماها و موزه‌های استان روزهای پنج‌شنبه و جمعه برای خبرنگاران رایگان است

مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، سینماها و موزه‌های استان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه این هفته برای خبرنگاران استان رایگان است.
ذوالفقار همتی افزود: با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سینماهای ناجی و فلسطین و با هماهنگی حوزه هنری استان، سینما قدس و همچنین سینما فرهنگیان در روزهای 17 و 18 مرداد به صورت رایگان پذیرای خبرنگاران خواهند بود.

وی اضافه کرد: سینما قدس همچنین یکی از سانس‌های خود را در روز شنبه 19 مرداد از ساعت 18 تا 20 به صورت رایگان در اختیار خبرنگاران قرار می‌دهد.

مدیر روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: خبرنگاران استان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه می‌توانند به صورت رایگان از موزه‌های تحت مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و موزه‌های شهرداری تبریز هم بازدید کنند.

همتی گفت: خبرنگاران تلاشگر استان می‌توانند به همراه سه نفر از اعضای خانواده خود در روزهای یادشده از سینماها و موزه‌های استان استفاده کنند.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه و مطبوعات استان، اظهار داشت: آئین‌های روز خبرنگار به صورت گسترده توسط تشکل‌های صنفی و مطبوعاتی استان برگزار می‌شود و استانداری نیز از برگزاری هرچه بهتر این برنامه‌ها حمایت می‌کند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 مرداد 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی