Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 4 آبان 1399
En
تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1399
کد 2579

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

مردم‌داری، اولویت اول مسئولان باشد/ وظیفه فرمانداران روشنگری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم داری باید جزو اولویت اول کاری فرمانداران و مسئولان قرار گیرد.

علیار راستگو در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان بناب، اظهار داشت: وظیفه مدیران دستگاه های اجرایی در شرایط کنونی و با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی در جامعه تداوم خدمت رسانی به مردم است.

وی با اشاره به اینکه وحدت و همدلی تنها راه ایستادگی در برابر زورگویی های دشمنان است؛ تصریح کرد: وظیفه مدیران اجرایی در شرایط کنونی جدیت در مسیر خدمت رسانی به مردم و تلاش برای حل مشکلات اقتصادی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد: آنچه امروز در عرصه های بین المللی مطرح است هدف گیری حاکمیت جمهوری اسلامی ایران از سوی دشمنان نظام است. از این رو وظیفه فرمانداران در این شرایط روشنگری صحیح مردم بوده و باید واقعیت ها را به مردم انتقال دهند؛ چرا که پررنگ ترین نقش را در شکل گیری انقلاب مردم عهده دار هستند و باید با مردم صادقانه حرف زد.

راستگو در ادامه با معرفی شهریار فتحی به عنوان فرماندار جدید شهرستان بناب از خدمات امین رفیعی اسکویی در دوران تصدی فرمانداری این شهرستان قدردانی کرد و در توصیه ای به فرماندار جدید اظهار کرد: نقش و جایگاه دولت را در نزد خود و دستگاه های اجرایی حفظ کنید.

امین رفیعی، فرماندار سابق بناب نیز با ارائه گزارشی از این شهرستان گفت: علیرغم اینکه شهرستان بناب در مسیر جغرافیایی و موقعیت جغرافیایی خاصی قرار دارد ولی در سایه تدبیر و وحدت و همدلی بین اعضای شورای تأمین شهرستان شاهد آن هستیم که مشکل اساسی در این شهرستان نباشد.

فرماندار جدید بناب هم بیان اینکه تلاش خواهیم کرد با استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان برای ارتقای شهرستان قدم برداریم،  اظهار داشت: دنبال حاشیه نخواهیم بود و نخواهیم گذاشت حاشیه وارد مجموعه شهرستان شود.

شهریار فتحی تأکید کرد: مدیرانی که خدمت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده اند قاطعانه از آنها حمایت خواهیم کرد و تلاش خود را جهت توسعه و پیشرفت شهرستان به کار خواهیم بست.
 

 

سخنرانی امین رفیعی، فرماندار سابق بناب
 

سخنرانی راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار
 

تجلیل از خدمات فرماندار سابق بناب
 

معرفی فرماندار جدید بناب
 

سخنرانی شهریار فتحی، فرماندار جدید بناب

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 مهر 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی