Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 4 آبان 1399
En
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399
کد 2635

فرماندار آذرشهر:

مشکلی از نظر تأمین و توزیع آرد نانوایی ها در شهرستان وجود ندارد

فرماندار آذرشهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا، با بیان اینکه کادر پزشکی و درمانی شهرستان بصورت شبانه روزی در جهت کاهش و کنترل بیماری کرونا تلاش می کنند، افزود: همه مسئولان و مردم به نوبه خود و در حد توان باید برای خروج از وضعیت پیش آمده با کادر درمان مساعدت و همکاری کنند.
زاهد محمودی اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان و استان را مجدداً مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: نظارت بر ادارات و اصناف از حیث رعایت شیوه نامه های بهداشتی باید همچنان استمرار یابد.

وی به موضوع آرد و نان هم اشاره کرد و گفت: نظارت بر نانوایی ها با تشکیل کمیته ای مجزا طی روزهای آتی تشدید می شود.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان آذرشهر از نظر تأمین و توزیع آرد نانوایی ها، هیچ مشکلی وجود ندارد.

فرماندار آذرشهر با تأکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در واحدهای نانوایی اظهار داشت: تجمع در هر حال ممنوع است و باید موارد بهداشتی رعایت شود.

رضا علیزاده، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آذرشهر نیز در این جلسه آمار بیماران کرونایی شهرستان را 1183 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 65 مورد فوتی، 8 نفر بستری قطعی و 931 نفر بهبود یافته داریم.

وی با بیان  آماده بودن 17 تخت برای بستری بیماران کرونا اظهار کرد:هم اکنون بیماران کرونایی هم در بیمارستان بستری می شود.

علیزاده از راه اندازی بخش ICU در بیمارستان شهید مدنی آذرشهر خبر داد و گفت: واکسن آنفلوانزا بر اساس دستورالعمل به کادر بهداشت و درمان، بیماران دارای ضعف ایمنی، سالمندان پرخطر و مادران باردار و جانبازان بالای ۵۰ درصد و جانبازان شیمیایی تزریق شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آذرشهر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تاکسی ها و ناوگان حمل و نقل عمومی را مورد تأکید قرار داد و این را هم گفت که برای خروج از وضعیت اضطرای شهرستان باید از هر گونه تجمع پرهیز شود.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 مهر 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی آذرشهر