Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
يکشنبه 5 بهمن 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 24 مهر 1399
کد 2645

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت هفته نیروی انتظامی/ قدردانی از خدمات شبانه‌روزی فرماندهان و کارکنان ناجا در استان

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی (27 مهر تا 2 آبان)، از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی فرماندهان و کارکنان خدوم ناجا در راه برقراری نظم و امنیت در جای‌جای استان قدردانی کرد.
متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

نام نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده است که در تأمین نظم و امنیت جامعه و آرامش و آسایش مردم از جان مایه گذاشته‌اند.

گام‌های خستگی‌ناپذیر مأموران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مرزهای کشور و مبارزه با اوباش و اخلال‌گران امنیت جامعه، همیشه محکم و استوار بوده و بدون تردید، امنیت، آرامش و نشاط اجتماعی ثمره تلاش‌های این عزیزان است.

فرارسیدن هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا ضمن معرفی اقدامات هوشمندانه و مقتدرانه ناجا در تأمین امنیت پایدار کشور، از زحمات شبانه‌روزی جان‌برکفان این نیروی انقلابی و ولایت‌مدار قدردانی شود.

ارتباط صادقانه با آحاد مردم و احساس همدلی با ملت موضوع بسیار مهمی است که همواره در سطوح مختلف نیروی انتظامی باید مورد توجه قرار گیرد؛ همچنین با توجه به گسترش مفهوم امنیت در دنیای امروزی، تقویت اقدامات در حوزه‌هایی مانند امنیت سایبری ضرورت دوچندان دارد.

اینجانب با ادای احترام به ارواح مطهر شهدای والامقام نیروی انتظامی، از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش ناجا در جای‌جای خطه دلاورپرور آذربایجان شرقی قدردانی می‌کنم و توفیق روزافزون آنها را در سنگر برقراری نظم و امنیت از درگاه خداوند متعال خواهانم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 مهر 1399
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی