Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399
کد 2790

فرماندار هشترود:

حضور قدرتمند در نمایشگاه ربع رشیدی ما را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می دهد

فرماندار هشترود در دومین جلسه هماهنگی و آمادگی شرکت در هشتمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز گفت: نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی فرصت خوبی برای ارائه طرح های نوآور، خلاق و فناور فراهم ساخته است که باید ازاین فرصت برای شهرستان به خوبی استفاده کنیم.
امینیان با اشاره به اینکه امسال این نمایشگاه بصورت مجازی از ۲۲ تا ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد، افزود: در نمایشگاه مجازی، امکان ثبت نام به شکل مجازی و طراحی غرفه به صورت سه بعدی و بازدید متخصصان، فناوران و عموم مردم فراهم شده است.

وی اعلام کرد: همانند نمایشگاه فیزیکی، در نمایشگاه مجازی نیز زون‌های تخصصی با مسئولیت دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی و غرفه آرایی در داخل آن‌ها پیش بینی شده است.

امینیان خاطرنشان کرد: با عنایت به اولین تجربه برگزاری نمایشگاه به صورت مجازی و همچنین مزیت‌های برگزاری این رویداد فناورانه به شکل غیرحضوری، کاهش ترددها و هزینه‌های مربوط، امیدوارم فناوران و شرکت‌های دانش بنیان و سایر مخاطبان از این نمایشگاه استقبال کرده و ایده‌ها، اختراعات و فناوری‌های خویش عرضه کنند.

وی افزود: هر دستگاه اجرایی باید تا ۲۵ آبان ماه سال جاری حداقل سه طرح نوآورانه و فناورانه  مربوط به حوزه خود را معرفی کرده و نیز از افراد نوآور و خلاقی که در حوزه آن دستگاه طرح های  نوآورانه ارائه می دهند حمایت های لازم را انجام داده و مشوق آنان باشند تا آنان بتوانند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند .

فرماندار هشترود در پایان از عملکرد مرکز نوآوری شهرستان واقع در دانشگاه پیام نور اظهار نارضایتی کرد و تاکید کرد: از مرکز رشد و نوآوری انتظار بیشتری می رود واین مرکز باید درجهت شناسایی ، حمایت و پشتیبانی افراد نوآور پیشگام بوده و نسبت به انجام وظایف و ماموریتهای خود اهتمام بیشتری نشان دهد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 آبان 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی هشترود