Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399
کد 2791

فرماندار شبستر:

شرکت تعاونی عمران و توسعه شهرستان شبستر، محور شکوفایی اقتصادی شهرستان خواهد بود

فرماندار شبستر گفت: اقدامات زیربنایی برای توسعه، عمران و آبادانی شهرستان شبستر، بر اساس سند آمایش سرزمین پیش‌بینی شده و قطعا در سالهای آتی با محوریت شرکت تعاونی عمران و توسعه شهرستان شاهد شکوفایی همه جانبه به ویژه در مسیر اقتصادی و زیربنایی خواهیم بود.
حسین عبداللهی در جلسه ای با حضور هیئت مدیره شرکت تعاونی و شهرداران یازده گانه شهرستان شبستر، با اعلام اهمیت و نقش شرکت تعاونی مربوطه در توسعه افزود: امروز شهرستان شبستر با دارا بودن بیشترین تعداد شهر در بین شهرستان‌های آذربایجان شرقی از ظرفیت‌های بالای سرمایه‌گذاری برخوردار است و وجود شهرک‌های صنعتی بزرگ و ارزشمند به این ظرفیت افزوده است. 

وی گفت: امروز با وجود این شرکت تعاونی که توسط افراد توانمند و کارآمد تأسیس شده، شاهد آن خواهیم بود که پروژه‌های بزرگ توسعه‌ای همچون جاده تبریز- شبستر به زودی وارد فاز عملیاتی شده و شهرداران نیز اهتمام جدی دارند تا با تمام توان خود در مسیرهای تسریع احداث این جاده گام بردارند.

عبداللهی با اشاره به نیاز شهرداران به درآمد پایدار گفت؛ شهرداران باید در جذب سرمایه گذار نقش موثری را ایفا کنند.

وی افزود: شهرداران می‌توانند نسبت به معرفی این شرکت و ظرفیت‌های بالای آن به شهروندان شهرهای خود اقدامات سرمایه گذاری انجام دهند، زیرا مشارکت مردم باعث توسعه شهرستان خواهد شد و درآمدهای این سرمایه‌گذاری‌ها به سوی سهامداران آن یعنی مردم شهرهای یازده گانه برخواهد گشت.

فرماندار شبستر در پایان تأکید کرد: شهرداران می‌توانند برای توسعه همه جانبه شرکت تعاونی ضمن بررسی هزینه فایده موضوع، نسبت به عقد قرارداد با این شرکت تعاونی برای اجرای پروژه های شهری اقدام کنند و با واگذاری برخی کارخانه‌های آسفالت و بتن تحت مجموعه‌های خود، جهت توسعه شرکت و بهبود کیفیت محصولات تولیدی گام بردارند.

در این نشست موضوعات تأثیرگذار در جهت توسعه همکاری‌های شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شبستر و نقش شهرداری‌های شهرستان بررسی شد که بیشترین سهم آن جهت معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری در شهرهای شهرستان شبستر است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 آبان 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر