Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399
کد 2792

فرماندار شبستر:

فرصت‌های اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان شبستر معرفی می‌شوند

فرماندار شبستر گفت: شهرستان شبستر از موقعیت‌های ویژه سرمایه‌گذاری در استان آذربایجان شرقی و کشور به شمار می‌رود لذا شایسته است فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در شهرستان به بهترین شکل ممکن معرفی شوند.
حسین عبداللهی در نشست تدوین فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان که با حضور روسای ادارات شهرستان برگزار شد، افزود: امروزه توسعه و عمران و آبادانی شهرستان در گرو همراهی شایسته دستگاه‌های دولتی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی امکان پذیر است. 

وی گفت: در گذشته به صورت غیرمتمرکز برخی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان توسط نهادهای متولی معرفی و اقداماتی عملی در این خصوص انجام شده لیکن با توجه به فرصت‌های جدید پیش آمده و ضرورت تدوین راهکارهای جدید و تلاش جدی‌تر برای توسعه و عمران شهرستان ضروری است، فرصت‌های جدید شناسایی شده با روش‌های علمی و نوین معرفی شوند.

فرماندار شبستر تأکید کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در 5 محور؛ صنعت، گردشگری، کشاورزی، امور زیربنایی و دهیاری و شهرداری‌ها خواهد بود و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، به ویژه شهرداری‌ها و دهیاری ها موظف هستند که در اسرع وقت نسبت به ایجاد اتاق‌های فکر اقدام نموده و خروجی اتاق‌های فکر در قالب فرصت‌های سرمایه‌گذاری به فرمانداری معرفی گردد تا با مشارکت شرکت تعاونی توسعه و عمران شبستر این فرصت‌ها به بسته‌های سرمایه‌گذاری تبدیل شوند.

عبدالهی افزود: با کمک دکتر ندیم پدر سرمایه گذاری شهری کشور به عنوان مشاور موضوع، بسته‌های سرمایه‌گذاری طی 3 الی 5 ماه آماده شده و جهت جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی  معرفی خواهند شد. 

وی در پایان تأکید کرد: حداکثر تا 6 ماه آینده شاهد آن خواهیم بود که گام جدی و اساسی جهت معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان شبستر برداشته شود و با پیگیری اینجانب و همتی که در مدیران شهرستان وجود دارد،شاهد رشد و شکوفایی شهرستان به ویژه بالندگی شرکت تعاونی توسعه و عمران شبستر خواهیم بود. 

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 آبان 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی شبستر