Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 11 آذر 1399
کد 2894

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

خانه‌دار کردن مردم، دغدغه جدی ماست/ بزرگراه تبریز- سهند با حضور وزیر راه افتتاح می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: خانه‌دار کردن مردم، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ماست و در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم.
جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان، با اشاره به اولویت‌های استان در اجرای طرح اقدام مسکن ملی گفت: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی در بین متولیان امر مسکن در استان وجود دارد و امیدواریم بتوانیم به دغدغه مهم تعدادی از اقشار جامعه پاسخ دهیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان، گفت: نزدیک به 54 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند که پس از پایش‌های لازم و تطبیق شرایط متقاضیان با شرایط مندرج در بخشنامه‌های ابلاغی، 21 هزار نفر مشمول استفاده از مزایای این طرح شده‌اند و سایر فرآیندهای لازم در حال اجراست.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌ شرقی همچنین از افتتاح بزرگراه تبریز- سهند در 26 آذرماه سال جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: همزمان عملیات اجرایی تعدادی از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند نیز آغاز خواهد شد.

در این جلسه، واگذاری ساخت واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند به پیمانکاران، مشروط به برگزاری  دو مناقصه در روزنامه تصویب شد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 آذر 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی