Aa
پرتال استانداری آذربایجان شرقی
سه شنبه 21 مرداد 1399
En
تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398
کد 315

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی:

تکریم و تسهیل امور مردم مهم‌ترین انتظار استانداری از فرمانداری‌هاست

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به گستردگی وظایف استانداری و فرمانداری‌ها به عنوان نهاد حاکمیتی، اظهار داشت: تکریم مردم و تسهیل امور اجرایی، اولین و مهم‌ترین انتظار استانداری از فرمانداری‌هاست.
مرتضی محمدزاده در جلسه شورای اداری شهرستان هریس، با اشاره به تأکید دولت و رئیس جمهور بر صیانت از حقوق شهروندان، افزود: این دولت در سال ۹۵ با تدوین حقوق شهروندی در نظام اداری، این تکلیف را نهادینه کرد.
 
وی همچنین تغییرات مدیریتی را لازمه پویایی و تحرک در نظام اداری دانست و گفت: هدف اصلی مسئولیت در نظام اسلامی، کسب رضایت‌مندی مردم است و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید رضایت مردم را ملاک سنجش موفقیت خود بدانند.
 
محمدزاده، انتخابات مجلس یازدهم در اسفند ماه را مهم‌ترین پدیده سیاسی کشور در سال ۹۸ عنوان کرد و گفت: اثرگذاری این انتخابات در معادلات سیاسی کشور تعیین‌کننده است و بر این اساس وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش می‌کند.
 
وی افزود: در استان آذربایجان شرقی نیز حدود سه هزار شعبه اخذ رأی برای برگزاری این انتخابات پیش‌بینی شده است.
 
در این جلسه محمد عبداللهی، بخشدار سابق مرکزی هریس به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار این شهرستان و جمشید سلیمان‌زاده به عنوان بخشدار مرکزی معرفی شدند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 مهر 1398
  • توسط مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی